Безпека

Корзина

 

Безпека

 

Адміністрація Інтернет-магазину «OILPARTS»  :

Гарантує забезпечення абсолютної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете під час реєстрації, зберігатиметься у захищеній інформаційній базі. Інтернет-магазин «OILPARTS» забезпечує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про клієнта буде використана виключно для виконання замовлення. Ваші реєстраційні дані нам необхідні для того, щоб наші менеджери мали змогу з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки - доставити замовлений Вами продукт у необхідне місце в строк.
Якщо у Вас виникнуть якісь труднощі або питання з авторизації-реєстрації в інтернет магазині - пишіть на адресу електронної пошти info@oilparts.com.ua і ми завжди допоможемо Вам!
Співробітники інтернет-магазинау «OILPARTS» ніколи не попросять у Вас дані пластикової картки або інші конфіденційні реквізити.

Повернення товару та повернення коштів за оплачений товар провадиться протягом 14 днів з моменту надходження коштів на рахунок продавця.

 

Особисті відомості та безпека:

1. Інтернет-магазин «OILPARTS» гарантує, що отримана від Вас інформація ніколи і за жодних умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
2. У певних обставинах інтернет-магазин «OILPARTS» може попросити Вас зареєструватися та надати особисті відомості. Надана інформація буде використовуватись тільки при обробці замовлення в інтернет магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації (відновлення даних до особистого кабінету).
3. Особисті відомості завжди можна змінити, оновити або видалити у розділі " кабинет".
4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією, інтернет-магазин «OILPARTS» за Вашою згодою може надсилати на вказану Вами при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. Будь-якої миті Ви можете відмовитися від неї.
5. Як і багато інших сайтів, інтернет-магазин «OILPARTS» використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.
6. Дані на цьому сайті мають суто інформативний характер, до них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

Вход

Еще нет аккаунта? Регистрация →

Регистрация

Телефон
(используется для входа на сайт)

+38

Пароль

Подтвердите пароль

Тип

ФИО/Наименование организации

Подтверждение телефона
(используется для входа на сайт)

+38

E-mail

Подтвердите E-mail

География

ЕДРПОУ

На указанный Вами номер мобильного, отправлен код активации.

 

 

Введите код подтверждения из SMS

 

Поздравляем вы успешно зарегистрированны на сайте.

На почту вам отправленны данные регистрации.

Можете авторизироваться на сайте

Восстановление пароля

Введите ваш логин