Про компанію

Вітаємо Вас на сайті OILPARTS.COM.UA - одного з найбільших українських інтернет-магазинів мастильних матеріалів та запчастин для легкових та вантажних автомобілів. 

Наша компанія представлена на ринку України з 2011 року та має розгалужену мережу пунктів продажу, розташованих у всіх обласних центрах та інших містах України.

Компанія співпрацює з лідером ринку України з перевезень «Новою Поштою», що дозволяє доставляти наш товар у будь-яку точку України.

В інтернет-магазині OILPARTS.COM.UA менеджери менеджери ретельно підходять до перевірки автотоварів. У разі підозри товару у підробці, співробітник компанії зв'язується безпосередньо з виробником та отримує професійний висновок фахівця.

Будь-яку критику ми сприймаємо як джерело інформації для покращення нашого сервісу. На наших сторінках у соцмережах Facebook, Instagram, на форумах автоклубів Ви можете залишити інформацію та ми оперативно реагуємо на будь-які звернення. До вирішення таких звернень ми наближаємося з позиції інтересів клієнта.

Компанія реалізує найширший спектр мастил та мастил MOTUL, відомої французької компанії, як для транспорту, так і для всіх видів обладнання в будь-якій галузі промисловості України.

Оригінальні оливи провідних виробників, таких як: 

GM, TOYOTA, HONDA, MITSUBISHI, MAZDA, МВ, VAG, Ford, Nissan, BMW.

Наша компанія імпортує запчастини для вантажних автомобілей та причепам імпортного виробництва таких брендів як:

FABIO, VECTOR OTOMOTIV, EREN BALATA, VADEN, GEWINNER, KM , AIR-FREN, BALDWIN.

Досвід наших співробітників дозволить зробити підбір запчастини, що цікавить, в короткі терміни за вигідною ціною.

Придбати моторні, трансмісійні, індустріальні оливи, пластичні смазки та автозапчастини можно в місті Харків (головний офіс) або в будь-якому нашому філіалі на території України.

Здійснювати покупки на сайті дуже просто та швидко. Для покупки без реєстрації, виберіть потрібний Вам товар, натисніть кнопку Купить, оформити замовлення, вказавши мінімальні дані оплати та доставки. Ми надішлемо Вам товар у найкоротші терміни.

 

З Повагою.

 

Адміністрація сайту.

 

Вход

Еще нет аккаунта? Регистрация →

Регистрация

Телефон
(используется для входа на сайт)

+38

Пароль

Подтвердите пароль

Тип

ФИО/Наименование организации

Подтверждение телефона
(используется для входа на сайт)

+38

E-mail

Подтвердите E-mail

География

ЕДРПОУ

На указанный Вами номер мобильного, отправлен код активации.

 

 

Введите код подтверждения из SMS

 

Поздравляем вы успешно зарегистрированны на сайте.

На почту вам отправленны данные регистрации.

Можете авторизироваться на сайте

Восстановление пароля

Введите ваш логин